Pánské spodní prádlo Croota

Croota

Croota

Jedna z nejznámějších australských značek - Croota, která si získává stále větší postavení na světovém trhu hlavně v západních zemích. Návrháři této značky se zaměřují jak na muže, tak i ženy a dávají především důraz na kvalitní materiály. Díky mnoha inovacím a nápadům je toto spodní prádlo velmi zajímavé, módní a stylové pro každého.

Značka Croota vznikla teprve v roce 2007 a za tuto dobu dokázala prorazit svými zajímavými modely spodního prádla do 16 zemí po celém světě, včetně České Republiky, pro kterou je náš e-shop výhradním dovozcem. 

Croota poskytuje širokou škálu barevně stylového designu převážně s bederní cut-kombinací, která působí velmi sexy. Široký sortiment této značky je navržen tak, aby byly splněny užitné vlastnosti a životní styl každého jednotlivce. Croota je módní a důvtipné řešení pro muže, kterým není jedno co na sobě nosí. To je hlavní heslo majitele společnosti Sang Croota, který je leaderem tvůrčí vize společnosti. 

Díky sídlu v Kalifornii, kde otevřela Croota první sklad v roce 2012, skokově explodovala po celých Spojených státech. 

Každé 3 -4 měsíce představuje Croota novou kolekci s novými nápady. Kromě toho, že udržuje krok se světovými módními trendy, stále hledá nové Hi-Tech materiály, aby se jejich zákazníci stále cítili skvěle a prádlo odpovídalo novým trendům. Proto Croota používá převážně bavlněné směsi s přídavky elastanu nebo polyuretanu pro optimální podporu a pružnost. 

Pánské spodní prádlo Croota

0 položek

Zobrazit:

Žádný výrobek neodpovídá aktuálnímu filtru.

Přihlášení