O nás

Jsme mladá malá firma ze středu Moravy - Přerova. Všechny nás baví svět módy a proto jsme založili tento internetový obchod zaměřený na pánské spodní prádlo. Jednak jsme chtěli pracovat v tomto oboru, ale také jsme zjistili, že i když je internet plný módy, všude se objevují stejné značky a stejné výrobky. Bohužel jen málo z toho nás nějak zaujalo a stále jsme nemohli nalézt opravdu hezké a moderní prádlo. Tím byla naše volba založit tento e-shop zcela jasná. 

Dali jsme si nelehký cíl - hledat ve světové produkci nové a neokoukané značky. Klademe důraz především na kvalitu zboží a hlavně jeho design. Nechceme být v žádném případě nudní a proto zde nenaleznete prádlo, které prodává každý druhý market. Nabízíme prádlo, za které se nemusíme stydět a které sami rádi nosíme. 

I muži se rádi hezky oblékají a mají rádi hezké, příjemné a pohodlné prádlo. Jsme tu pro muže, kterým to není jedno, co nosí pod kalhotami. Jsme tu pro všechny muže, kteří žijí ve 21. století. Jde nám o Vaší maximální spokojenost a proto upřednostňujeme kvalitu v kombinaci s přijatelnou cenou.

Díky dobrým obchodním vztahům s našimi dodavateli máme na většinu nabízených značek výhradní zastoupení pro Českou Republiku. To nám umožňuje nabízet jejich sortiment v maximální možné kompletnosti.

U nás nakoupíte rychle, protože máme všechno nabízené zboží skladem a nejpozději následující den po objednání vám je odesíláme.

Přihlášení